7 March 2021

Mounted Men At Arms 1450-1500 - Teutonic Cavalry Thirteen Years' War

 

 Painted in a tabletop standard and probably a little to fast - 6 mounted men at arms of the Teutonic Order. The unit consists of several Brothers and West European Guests/ Mercenaries. Not historicly correct but playing with theses is fun and thematically related.

 

  

 

11 comments:

 1. Dobre malowanie, wypucowani jak na paradę. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jak robilem pierwszy oddział sto lat temu to o wetheringu zapomnialem i tak już przy kolejnych sie utarło że na czyściocha musza walczyć żeby pasowali do całości;)

   Delete
  2. To możesz jeszcze zrobić wersję po bitwie, gdzie będą utytłani w błocie i krwi. ;)

   Delete
  3. Mam już pomysł na nowe tresci na bloga. Jak mi sie skończy miejsce na półkach to zrobie revised edition kazdej figurki historycznej poprzez wethering. bedzie co publikowac przez nastepne pięc lat. Moze i masz racje ze trzeba ich zaczac przybrudzac i dodac troche realizmu.

   Delete
  4. To nie żadna uwaga, w Twoich modelach właśnie to czyste malowanie mi się podoba.

   Swoją drogą to byłby ciekawy pomysł na dioramę, wypucowany książę czy inny król odbierają meldunek od wracających z pola bitwy utyranych w błocie i krwi rycerzy.

   Delete
  5. Wiem. Twoje przemyślenia dają mi jednak impuls do zmian i wprowadzania czegoś nowego. Po tych wszystkich latach i malowaniu tak komiksowo mam ochote na coś bardziej w klimatach grimdark jak np na blogu Garden of Hecate. Coś trzeba będzie pomysleć. Może jakaś nowa frakcja w innej stylistyce.

   Delete
  6. Trzymam kciuki, ważne żeby malując się dobrze bawić. :)

   Delete
 2. Piękni! Ja się biorę za piechotę krzyżacką z tej wojny, ale to za parę tygodni :)

  ReplyDelete
 3. Bardzo mi się twoja stylówka podoba. Duże ilości produkujesz i to w bardzo dobrej jakości. Ja nie mam tyle czasu niestety:P Może jak skończe wszystkie boxy które mam od Perrych to zerknę na firmy od których ty bierzesz swoje modele. Wyglądają świetnie. Czekam na twoich wojów.

  ReplyDelete
  Replies
  1. W dużej ilości? Jedna, dwie figurki na 1,5 tygodnia :))

   Delete
  2. Dla mnie to dużo:) a nawet bardzo! Plus jeszcze robisz zdjęcia i rozległe wisy na media społecznościowe. Mi by to zajęło nie mniej niż 15 h na tydzień więc to olbrzymia ilość czasu:)

   Delete

Comment if you like