23 June 2016

Work in progress 2016 // Projekty w toku


Hi
Have a look at several WIPs that I am currently working on. These are mostly Perry Miniatures Light Cavalry miniatures. Photos are somehow out of date as I already finished these minis. They are just waiting for the proper banner which I have not prepared yet.

Cześć
Podczas gdy projekt zamku na razie odpoczywa, wrzucam kilka WIPów z mojego warsztatu. Cele są dwa. Pierwszy reprezentacyjne służy pokazaniu co aktualnie znajduje się na warsztacie. Drugi po wrzuceniu WIPa łatwiej mi się  zmotywować do skończenia pracy. Na zdjęciach  głównie lekka kawaleria od braci Perrych. Zdjęcia mają kilkanaście dni więc aktualnie modele czekają jedynie na proporzec i będę mógł wrzucić gotowe modele na bloga.

 9 comments:

 1. No wrzucanie zaczętych prac pomaga je skończyć :) niejako zobowiązujemy się do ukończenia :) znam system i popieram :). Pozdrawiam, dobre króliczki, a na grzybkach unikajcie linii papilarnych :) taki tip

  ReplyDelete
  Replies
  1. :) nawet nie zauważyłem tych linii papilarnych na modelu. Zastanawiam się jak ty to na zdjęciu wyhaczyłeś:)

   Delete
  2. Spokojnie nie przyglądałem się złośliwie, kiedy oglądam zdjęcia czyichś prac lub same prace oglądam je dokładnie, z każdej strony. Sam lubię jak ludzie oglądają moje prace. Lubię oglądać ich reakcję w zależności na jaką część patrzą, co doceniają w pracy, a co im się nie podoba. Cieszy mnie fakt, że postanowili pochylić się nad moją pracą i poświęcić jej trochę czasu, zwłaszcza, że ja spędziłem nad nią dużo godzin. To takie oddanie szacunku dla artysty kiedy ktoś pochyli się nad jego pracą i zaduma na chwilę. Nieważne czy opinia jest zła czy dobra, każda lepsza niż ignorancja ze strony oglądającego. czyli zerknięcie na dwie sekundy i wyrażenie swojej pseudo opinii. To tak jak by ktoś splunął mi w twarz. Pozdrawiam :)

   Delete
  3. Oczywiście dzięki za opinię, każda jest bardzo wartościowa. Zawsze miło gdy ktoś tak wnikliwie analizuje efekty działań. Po prostu się zastanawiałem jak ty to wyhaczyłeś na zdjęciu o tak małej rozdzielczości:) Na przyszłość jak znowu się podejmę lepienia czegokolwiek to będę pamiętał o tych liniach papilarnych.

   Delete
  4. Eee, zdjęcie było dobrej jakości, wydaje mi się, że ja po prostu patrzę pod innym kontem niż Ty dlatego wpadło mi to w oko. :)Do green stuffu polecam wazelinę dobrze wygładza.

   Delete
 2. Great looking Perry figures, lovely choices for colours.
  Best Iain

  ReplyDelete

Comment if you like