7 July 2015

Cave and hill - Day 1 // Jaskinia i wzgórze - Dzień 1
Hi All,

a lot of time has passed since I posted something new here. Was very busy spending my long annual leave on doing nothing. Some time ago I made a resolution to take photos of all models which were finished last months. I hoped I would share some of them after my return this week but as always the plans have changed. I have only 3 days before leaving once again and the collegue of mine announced a small competition which I decided to take part in. 
One of the task is to make some specific terrain pieces. I hope I will manage to finish those on time. Take a look at the photos taken during first day of work.

Two days left...
Z powodu urlopu minął długi czas odkąd wrzuciłem coś nowego na bloga. Jakoś nie mogę zmotywować się, żeby zrobić zdjęcia kilku gotowych modeli, które zostały pomalowane w ostatnich miesiącach. Chciałem zrobić to w tym tygodniu, ale tuż po powrocie okazało się, że jeden z kolegów po fachu ogłosił konkurs, w którym można wygrać stworzone przez niego popiersia krasnoludów. Konkurs kończy się za tydzień, a my wkrótce znowu wyjeżdżamy. Z tego względu zdjęcia muszą znowu poczekać, ponieważ mam tylko 3 dni na przygotowanie pracy konkursowej. Więcej o konkursie możecie poczytać tutaj lub usłyszeć oglądając filmik na youtube.

Postanowiłem podjąć się pierwszego zadania i w dniu wczorajszym, startując od zera, udało mi się stworzyć zarys skalistego wzgórza oraz wejścia do jaskini.  Założeniem jest zakończenie prac nad tymi dwoma elementami do południa w czwartek, ale deadline zbliża się bardzo szybko. W między czasie zakupiłem trochę roślinności kolejowej, która posłuży do wykończenia tych elementów i teraz zastanawiam się czy paczka zdąży przyjść na czas...
Poniżej prezentuje zdjęcia z pierwszego dnia prac.


5 comments:

 1. :) Rozumiem że twe dwie prace to jedna całość czyli - propozycja z pierwszego zadania- Skała ? bo w tym zadaniu wymagam tylko jednej pracy. Oczywiście na dwie nie będę narzekał :)Pozdrawiam i życzę powodzenia

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak. Pierwsze zadanie. Wystawie jedna z tych prac. Zobaczymy co bedzie lepsze. Jak do tej pory nigdy nie budowalem wiekszego elementu makiety przy pomocy kory i nie jestem pewien co i czy wogole cos z tego wyjdzie:) Zbieralem sie do budowy tych elementow od dluzszego czasu. Fajnie że organizujesz ten event bo to dodatkowa motywacja. Czuje ze bedzie to najszybciej ukonczony przezemnie model.

   Delete
 2. Myślę że bardziej będzie Ci się podobać jaskinia no ale sam zobaczysz :), cieszę się że mogłem tak zmotywować kogoś o to też mi chodziło w konkursie.

  ReplyDelete

Comment if you like