2 March 2015

Crossbowmen of Drakenborg / Kusznicy z DrakenborguThe last models from Fireforge Games Teutonic Knights box. This time assembled and painted as crosbowmen in the colors of baron Willem of Drakenborg. You can see previous knights of Drakenborg here, here and here.
Enjoy.

Ostatnie modele z pudła Teutonic Knights od Fireforge Games. Tym razem żołdacy zostali złożeni i pomalowani jako kusznicy w barwach barona Willema z Drakenborgu.
Możecie zobaczyć pozostałych rycerzy z tego zestawu w tych miejscach 1, 2 i 3.
 3 comments:

  1. Nooo, super,fajne malowanko. Przyznam że to orcze ścierwo na głównej stronie wisiało już za długo :) bez obrazy, fajnie pomalowany no ale dla krasnoluda to dalej orcze ścierwo :P Super to malowanko i podstaweczki też mi się podoba. Czy te kamyki brukowe to wasze dzieło? :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Również uważamy że ten ork nigdy nie powinien być eksponowany na pierwszej stronie:) Posadzki są naszej produkcji. Zrobione rok temu z taniej masy Wamodu miały być podstawkami tematycznymi do jednego z naszych oddziałów ale masa spuchła, zwiększając swoją objętość i nie wyglądały za dobrze. Od czasu do czasu pakuję teraz pojedyncze sztuki do innych projektów tak jak np do powyższych kuszników.

      Delete

Comment if you like