6 January 2015

Dwarven Trade Company Warriors #2 // Ciękozbrojni piechurzy Krasnoludzkiej Kompanii Handlowej #2

 

Dwarves made by Avatars of War. We have painted them last year and they are finally ready to be published. They are used during our Song of Blade and Heroes games but we think they should fit into Warhammer Fantasy Battle as a standard infantry unit as well. We like those sculpts but we converted them slightly by adding a spear and a sword to two of them. We have thought about changing the shields which are the main downside of those models but they are connected to the cast and this conversion would be very time consuming. Still have another 10 of them to paint. Comment and enjoy. See you next week.Krasnoludy produkcji hiszpańskiej firmy Avatars of War. Malowane przez ostatni rok (!) wreszcie otrzymały szanse zaprezentowania się większej publiczności. Stylistyka tych figurek bardzo nam odpowiada. Niektóre zostały nieznacznie skonwertowane (dodaliśmy włócznię i miecz). Modele polecamy każdemu jako zamienniki do piechoty krasnoludów do Warhammera. Jedyną wadą według mnie są tarcze, które nie zostały poprawnie odlane i proszą się o wymianę. Niestety z uwagi na ich  scalenie z korpusami jest to bardzo czasochłonne. Nasze krasnoludy wchodzą w skład Krasnoludzkiej Kompanii Handlowej do Song of Blade and Heroes.

10 comments:

 1. Nice mini, i like the dwarves of Avatars of War

  ReplyDelete
 2. No super wyszły, i modele też ładne, co jak co, ale Avatarsi potrafią zrobić coś fajnego, jednak tymi tarczami jestem zaskoczony że są scalone z ciałami. Według mnie to duży minus.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki Grungnarze:) Tarcze są naprawdę złeeeee. Miejscami są niedobrze odlane, dziurawe na wylot lub posiadają inne ubytki w okuciach. Generalnie odlewy tych krasi nie są najlepsze bo to samo dzieje się z kilkoma innymi elementami np naramiennikami. Wracając do tarcz to wzory na nich do nas nie trafiają zasłaniają całą powierzchnię. Tarcze w większości modeli są wbudowane w korpus a takich rączek jak tu http://pinatwar.blogspot.com/2014/10/ironshields1.html gdzie można było dokonać ich konwersji jest naprawdę niewiele.

   Delete
 3. Fantastic paint..... very nice...!!!!!

  ReplyDelete
 4. Świetnie się prezentują ! Przy Twoim malowaniu krasnoludy mają klimat a to najważniejsze.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Staramy się żeby miały:) Niestety mamy stary aparat i zdjęcia nie są najlepszej jakości. Dzięki za odwiedziny na naszym blogu:)

   Delete

Comment if you like