1 February 2017

Dwarven Trade Company Warriors #6 // Ciękozbrojni piechurzy Krasnoludzkiej Kompanii Handlowej #6Hi
As you remember, some time ago I wrote that I had presented all my dwarves from Avatars of War Ironshieds set. It turned out that I lied and several models from the box have never been published. I found 3 old photos while doing a cleanup on my disk. This time I counted all the models and I am certain that these are the last ones. It seems to me that I painted them in 2015 and the photos were taken by my old camera.  I have to work on the settings as the new photo (the last one) is somehow worse than those taken by me with my old equipment.

Previous models from the same unit:
Ironshields Command
Ironshields Warrior 2
Ironshields Warriors 3

Cześć
Pamiętacie jak pisałem jakiś czas temu że wszystkie krasnoludy od Avatars of War zostały pomalowane i zaprezentowane na blogu? Okazało się że skłamałem bo zdjęcia czterech z nich nie zostały nigdy opublikowane. Zrozumiałem to przypadkowo gdy trafiłem na te zdjęcia robiąc prządki na dysku. Niniejszym się poprawiam i pokazuje ostatnich ciężkozbrojnych krasnoludów od Avatars of War. Wydaje mi się że pomalowałem ich w 2015 roku;p a zdjęcia wykonałem starym aparatem. Dla porównana zrobiłem też zdjęcie nowym i wydaje mi się że stara stylówka bardziej mi odpowiadała. Musze popracować nad ustawieniami...

8 comments:

 1. Impressive weapons...and wonderful dwarves!

  ReplyDelete
 2. Wszyscy są ekstra ale drugi z lewej (ostatnia fota) wymiata!

  ReplyDelete
 3. Zupełnie tak jakby wszyscy mieli wyłupane oczy :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Rzeczywiście teraz jak to napisałeś to sam to zauważyłem. Niestety te modele mają bardzo głębokie oczodoły do tego bardzo zniekształcone dlatego w toku malowania oddziału odszedłem od ich malowania.

   Delete

Comment if you like